Chanel вперше випустить чоловічий макіяж

Čytaty latynkoju
Chanel вперше випустить чоловічий макіяж

Першими нову незвичну колекцію чоловічих засобів для макіяжу зможуть придбати покупці у Південній Кореї. До складу запропонованих товарів від Chanel увійдуть тональний засіб, бальзам для губ та олівець для брів.

Що варто знати про нестандартну косметику від Chanel

Франшиза Chanel під назвою Boy вже включає сумки для чоловіків та парфуми. Її названо на честь Боя Капеля (Boy Capel), коханця та музи Ґабріель Шанель.

«Як Ґабріель Шанель свого часу запозичила елементи з чоловічого гардеробу, щоб одягати жінок, Шанель надихається тепер зразками із жіночого світу для створення нової особистої естетики для чоловіків», — цдеться у повідомленні компанії. — «Не існує абсолютно жіночої або чоловічої передумови для використання косметики: тільки стиль визначає людину, якою ми хочемо бути». Компанія наголосила, що краса не є справою ґендеру, а питанням стилю.

Chanel вперше випустить чоловічий макіяж

Колекція буде випущена для усього світу в листопаді 2018-го. Придбати чоловічий макіяж можна буде на платформах електронної комерції модного дому — а із січня 2019 року вона буде доступна у офлайн-магазинах Chanel.

Раніше ми розповідалиУкраїнський модний бренд потрапив на сторінки Forbes про український модний бренд, що потрапив на сторінки видання Forbes.