Ryanair розпочав розпродаж 1 млн авіаквитків

Čytaty latynkoju
Ryanair розпочав розпродаж 1 млн авіаквитків

Основна маса квитків з нашої країни вартують €14.9. Перельоти всередині Польщі коштують від €6.5 та від €7.9 в європейські країни. На часі дізнатися більше про великий розпродаж від Ryanair.

Як довго триватиме акція 

Акція діятиме до 20 серпня включно. Знижка розповсюджується на авіарейси з 16 серпня 2018 року по 31 січня 2019 року. Кількість квитків обмежена.

Ryanair має намір почати польоти в Україну у вересні. Спочатку польоти будуть виконуватися в Київ, а в кінці жовтня почнуться до Львова. На даний момент заявлена ​​маршрутна мережа Ryanair з Києва включає 12 міст, зі Львова — 5 міст. Більшість рейсів будуть запущені в кінці жовтня-початку листопада 2018 року.

Також розпродаж квитків в міста Європи і Азії зараз проводить авіакомпанія МАУ. Авіаперельоти в період з жовтня 2018 року по лютий 2019 року доступні за ціною від 800 грн в обидва боки з урахуванням зборів.

Нагадаємо, що авіакомпанія Qatar Airways в рамках світового розпродажу Global Travel Boutique почалаОголошено період розпродажу авіаквитків за 56 напрямками продаж квитків економ і бізнес-класу на рейси з Києва за 56 напрямами зі знижкою до 40% від тарифу. Період подорожей в рамках оголошеного розпродажу — з 9 січня по 10 грудня 2018 року. Винятки становлять періоди з 9 червня по 10 вересня для перельоту пасажирів у бізнес-класі.