Українська компанія випустила їстівні кришечки для «кави з собою»

Čytaty latynkoju
Українська компанія випустила їстівні кришечки для «кави з собою»

Як зазначено на сайті компанії, формат цей вони називають «кришка-смачнюшка», або Yummy Lid. Це — вафельна кришечка для пластикових стаканчиків, яка має отвір для трубочки. Для виготовлення беруть тонкі солодкі вафлі. Також кришечки радять доповнювати фруктами, топінґами та додатками у закладах, щоби додати напоям нового смаку. Виробник наголошує на екологічності та відсутності відходів за використання таких кришечок.

Як використовувати такі кришечки

Незвичайні аксесуари для пластикових стаканчиків цілком екологічні на відміну від стандартних кришок. Їх можна використовувати для стаканів ємністю 240 та 340 мл та чашок для капучіно.

Виготовляє їх компанія Lekorna. Це — український виробник вафельних напівфабрикатів. В Україні продукція її продається у мережах магазинів АТБ, Fozzy Group, METRO, «Ашан» та інших. На ринку виробник присутній із 1998 року і виготовляє продукти за європейськими стандартами та орієнтується на оптовий і корпоративний ринок.

Раніше ми інформувалиКомпанія McDonald’s відмовилась від пластикових трубочок, що мережа швидкого харчування McDonald’s відмовиться від використання пластикових трубочок заради захисту довкілля та збільшення екологічності своєї роботи.