«ПриватБанк» запустив бота для платежів через віртуальні термінали

Čytaty latynkoju
«ПриватБанк» запустив бота для платежів через віртуальні термінали

«ПриватБанк» спростив процедуру підключення торговцям віртуальних POS-терміналів PrivatPayBot. За допомогою популярних месенджерів Viber і Telegram можна приймати оплату товарів і послуг у безготівковій формі. Для цього використовують спеціального бота.

Як користуватися новою функцією

Щоби почати користуватися віртуальним терміналом, достатньо підключити бота до месенджера. Далі слід зазначити боту ЄДРПОУ / ІПН свого підприємства. Під час оплати за допомогою PrivatPayBot продавцеві слід вказати суму до оплати, Після цього бот автоматично створить і виведе на екран смартфона QR-код, який покупець сканує своїм Privat24. Оплата товару через мобільний відбувається миттєво, а результат оплати приходить продавцеві в PrivatPayBot.

Нагадаємо, у липні 2018-го «ПриватБанк» запустив масштабну кампанію з розширення в Україні інфраструктури безконтактних QR-платежів. Як повідомив голова правління «Приватбанку» Петер Крумханзл, активна реалізація проекту дасть можливість українцям оплачувати будь-які покупки через смартфон, навіть якщо у них немає з собою готівки і банківської карти.

Також «ПриватБанк» повідомляв«ПриватБанк» запустив послугу «Тверезий водій», що у мобільному додатку Privat24 Android з’явився сервіс «Автодрайвер». Тепер нетверезі клієнти зможуть в один клік викликати водія, котрий допоможе транспортувати автівку додому.