Відеоконтент блогу Ukraїner з’явився у потягах «Інтерсіті»

Čytaty latynkoju
Відеоконтент блогу Ukraїner з’явився у потягах «Інтерсіті»

За словами Богдана Логвиненка, зміни та поява контенту від платформи, котра організовує дослідницькі експедиції Україною, в потягах «Укрзалізниці» стала можливою завдяки зміні компанії-підрядника. Далі — пряма мова:

Що варто знати про Ukraїner

«Ukraїner — новий медіа-проект, який має на меті шляхом ретельних досліджень зрозуміти і сформулювати, ким ми є», — так позиціонують проект команда його авторів. Відеоблоги та експедиції проекту присвячено популяризації внутрішнього туризму в Україні. Перша тривала експедиція почалася у липні 2016-го року і триватиме до кінця 2018-го. Кожен цикл проекту фокусується довкола людей, ремесел, експериментів та змін у конкретному регіоні. Результати відвідин публікуються в блозі у вигляді текстів та в YouTube в форматі документальних відеороликів. За результатами експедиції команда планує створити сучасні путівники Україною декількома мовами.

Нагадаємо, раніше ми розповідалиЗі столиці України до Польщі буде їздити ще один «Інтерсіті+» про плани «Укрзалізниці» запустити до Польщі ще один «Інтерсіті» з Києва.