В центральній частині ВДНГ з’явилися велодоріжки

Čytaty latynkoju
В центральній частині ВДНГ з’явилися велодоріжки

Проект запланований на 2019 рік і складається з трьох етапів: нанесення дорожньої розмітки в центральній частині (вже реалізували), потім на асфальтних доріжках, які йдуть до центру, і встановлення знаків навігації та інфостендів в лісопарковій частині.

Як облаштували ВДНГ

ВДНХ (Виставка Досягнень Народного Господарства) разом з прилеглому до нього Національним природним парком «Голосіївський» вважаються одним з кращих місць для катання на велосипеді.

У найближчі кілька місяців там триватиме розширення велосипедної інфраструктури на території комплексу. На площі 5 га облаштують нову зону відпочинку з пішохідними та велодоріжками, спортивними майданчиками, «алеєю казок» та садом каміння, повідомляв у Facebook Євген Мушкін.

Фото з Facebook-сторінки Євгена Мушкіна

За словами арт-директора ВДНГ Марини Матросової, розробили навігацію для розділення потоку відвідувачів — велосипеди окремо, пішоходи — окремо. Тому, що на вихідні в центральній частині дуже велелюдно. А з розміткою велосипедистам, які вперше потрапляють в парк буде значно зручніше.

01/ 03

Орієнтуватися в маршрутах можна за допомогою спеціальної мапи. Є можливість взяти велосипед напрокат, залишивши в заставу документи. Також на території ВДНГ відкрили майданчик для літнього відпочинку – «Сад гамаків». В яблуневому саду поставили 150 м’яких крісел, гамаки та невеликі столики. На цій території можна поїсти, покурити кальян та подивитися фільми просто неба.

До слова, в інтерв’юЄвген Мушкін, ВДНГ: «Всі труднощі пов’язані лише зі складною історією Експоцентру» з Євгеном Мушкіним можна дізнатися про фінансові та адміністративні результати роботи за 2017 рік, декомунізацію архітектури, інклюзивність і те, чи будуть приватизувати територію центру.