На передовій інновацій: у Донецькій області відкрили перший салон електромобілів

Čytaty latynkoju
На передовій інновацій: у Донецькій області відкрили перший салон електромобілів

Відтепер у Маріуполі можна придбати електромобілі всіх відомих брендів, а також обслуговувати такий транспорт. Салон відкрили на базі станції «Bosch Сервіс». В коментарі виданню Autogeek CEO Electrocars Олександр Кравцов пояснив, чому з усіх міст Донецької області обрали саме Маріуполь.

Як відкрили електромобільний салон

За словами Кравцова, одна з причин відкриття салону в прифронтовому місті це те, що Маріуполь є найбільшим містом по населенню в неокупованої частини Донецької області. Плюс компанія знайшла там сильного партнера — Bosch Service. Спочатку Electrocars продали і отримали замовлень на 10 електромобілів. І коли стало зрозуміло, що в місті є потенціал зростання, вирішили відкривати автосалон:

«Це — наш форпост поширення інновацій. У Маріуполі відчувається подих війни, бо дуже близько пролягає лінія розмежування із окупованими територіями. Але так само я помітив тут тягу до нових технологій і зацікавлення населення в електромобілях. Думаю, у 500-тисячному місті знайдеться чимало охочих пересісти на екологічно чистий транспорт».

Фото: electrocars.ua

Фото: electrocars.ua

«Ми маємо достатньо досвіду для роботи із регіональними партнерами, замовлення машині із інших країн на будь-який смак. Вже вироблені ефективні стандарти і підходи до цієї роботи. Як тільки Донецьк повернеться в Україну, відкриємо салон і там. Ми вже до цього готові», – сказав СЕО ElectroCars Олександр Кравцов.

Нагадаємо, раніше ми писалиПрезентували найдоступніший електромобіль на українському ринку, що на виставці «Мотобайк 2018» презентували найдоступніший електромобіль на українському ринку – Rover Quick 2000. Його вартість 150 тис грн. Двомісний електрокар нагадує Renault Twizy, але місця в ньому розміщені одне за одним