Реклама

У Києві, Вінниці та Харкові запускають власний проект житла для IT-фахівців

Čytaty latynkoju
У Києві, Вінниці та Харкові запускають власний проект житла для IT-фахівців

Будинки для працівників IT-бізнесу будуть створені, враховуючи можливості та матеріальне становище кожного. Про основні складові майбутного проекту житла розповів Дмитро Софина, співорганізатор IT-Кластеру у Вінниці.

Що пропонують в якості житла для IT-спеціалістів

Проект розрахований на побудову будинків трьох типів. Перший тип забудови являє собою багатоповерховий будинок, який включає в себе базові потреби для комфортного життя. Споруда включатиме озеленений дах для барбекю, міні-коворкінг для особистого простору, зона для пішоходів і прихильників велопрогулянок. Типи квартир у такому будинку буде в залежності від потреб власника. Запропонують для купівлі smart-квартири до 35 кв. м. Також буде доступною квартира-студія з 1 спальнею та квартира-студія з 2 спальнями.

Також автори проекту пропонують варіанти житла у вигляді таунхаузів та приватних окремих будинків і особистих апартаментів у 3-поверхових будівлях з 12 квартирами.

Фото: Олеся Марущак

Фото: Олеся Марущак

Бренд забудовника буде представлений у Києві та Харкові, в разі готовності місцевих IT-компаній його також запровадять у Вінниці. Кінцевий варіант мають показати цільовій аудиторії восени 2018 року. Команда Vinnytsia IT-cluster прагне отримати зворотній зв’язок від IT-компаній міста і, враховуючи всі побажання, планувати бюджет продажу квартир.

Раніше ми розповідалиПоблизу Львова з’явиться поселення спеціально для IT-фахівців про аналогічний проект окремого житла для «айтішників», котрий рекалізовується зараз у Львові. Щоправда, там поселення буде розташоване поблизу Львова у безпосередній доступності для власників автомобільного транспорту.