Миколаїв хочуть повністю обладнати LED-освітленням

Čytaty latynkoju
Миколаїв хочуть повністю обладнати LED-освітленням

З метою економії,  вулиці міста планують перевести на LED-освітлення. Про це розповів заступник Миколаївського міського голови з питань енергоефективності Олександр Омельчук.

Омельчук зазначив, що світлодіодне освітлення має ряд переваг, головне з яких — це споживання електроенергії в 2,5 рази менше, ніж звичайне. Відповідно вдвічі більше економії.

Коли ми займаємося проектом енергозбереження, ми дивимося абсолютно на всі сфери, здатні дати в цьому хоч якийсь результат. Це і утеплення будівель, і заміна на більш енергоефективні котли, а також вуличне освітлення. Ми хочемо почати цю роботу і вивчаємо ринок, щоб в Миколаєві з’явилося світлодіодне освітлення, яке споживає як мінімум в 2,5 рази менше електрики, дає більше світла і економії, ну і взагалі місто стане набагато світліше.

Співзасновник компанії Ava Tech, Артем Чугунов зазначив, що Миколаїв може стати першим містом, повністю обладнаним світлодіодним освітленням в Україні і навіть в Європі.

Приклад LED-освітлення. Фото: dominio.com.ua

Фото: svitlo.com

До слова, український стартап презентувавУкраїнці за добу зібрали $12 тис на LED-лампу для Instagram-фотографів мобільну лампу для креативних світлин на основі LED-технології.  Пристрій повністю автономний, невеликих розмірів і дає яскраве кольорове підсвічування для ваших фотознімків у темний час доби.