В OpenDataBot оприлюднили кількість українських ІТ-підприємців

Čytaty latynkoju
В OpenDataBot оприлюднили кількість українських ІТ-підприємців

Серед ФОП, що з’явилися в 2018 році, програмісти займають почесне друге місце, а їх частка — трохи менше 13,3%. Для порівняння: в минулому році нових ФОП-програмістів було менше 9,6%. Відтак, в Україні зареєстровано 22,9 тис ІТ-підприємців.

Про що говорить статистика 

Серед ТОП-10 наймасовіших видів діяльності серед юридичних осіб у 2018 році фахівці комп’ютерного програмування опинилися на 10 місці. Втім, це не говорить про зниження популярності цієї професії. Більшість людей, які працюють в цій сфері, реєструються як фізичні особи-підприємці. За останній рік їх кількість зросла майже на 40% — з 13 689 реєстрацій до 22 921.

Серед ФОП, що з’явилися в 2018 році, програмісти займають почесне друге місце, а їх частка — трохи менше 13,3%. Для порівняння: в минулому році нових ФОП-програмістів було менше 9,6%.

В OpenDataBot оприлюднили кількість українських ІТ-підприємців

Нагадаємо, що, за прогнозами експертів, у 2018 році фахівці із кібербезпеки будуть неабияк затребуваніУ 2018 році фахівці з кібербезпеки будуть затребувані на ринку праці. Після кібератак у 2017 році держава та український бізнес готові ретельніше дбати про власну кібергігієну. Деякі компанії лише торік створили відділи з кібербезпеки, набрали спеціалістів із кібербезпеки та почали витрачати гроші на захист. Експерти ж прогнозують, що попит на ІТ-фахівців протягом наступних 10 років буде тільки зростати.