Rozetka відкриває точки видачі та запускає офлайн-роздріб

Čytaty latynkoju
Rozetka відкриває точки видачі та запускає офлайн-роздріб

Перший об’єкт компанія відкрила 9 липня в Києві в ТРЦ «Шоколад», на Костянтинівській, 71. Торгова точка розташовується на 400 кв. м — 200 з них займає склад. На часі дізнатися, більше про зміни, які запропонує покупцям Rozetka.

Що відомо про новинки від Rozetka

Зі входу відвідувача зустрічає відділ реєстрації — поки там сидять співробітниці, однак скоро їх замінить інтерактивний дисплей, на якому можна буде самостійно зареєструватися, щоби потрапити в електронну чергу. Відстежувати рух в ній можна з інформації на величезному екрані в центрі зали.

У відділенні працюють 4 каси. Будь-яке питання покупцеві допоможуть вирішити на стійці інформації. Торгова точка є і сервісним центром ритейлера — тут допоможуть вирішити всі питання. Для сервісних звернень у відділенні працює окрема стійка і створена окрема черга, за своєю позицією в якій також можна стежити на невеликому екрані на стіні. Особливістю відділення є алкогольний відділ, який розташовується в глибині залу. Поки полиці порожні, але вже завтра вони наповняться продукцією. Цей відділ буде з’являтися у всіх точках видачі, якщо дозволяє площа приміщення.

У компанії поки не діляться конкретними планами щодо відкриття точок видачі, але зазначають, що через місяць оприлюднять інформацію про відкриття наступного об’єкту.

Крім точок видачі, Rozetka розвиває і власну мережу гіпермаркетів. Першим ставУ Києві відкрився офлайн-супермаркет Rozetka магазин на Петрівці, на проспекті Степана Бандери – на площі 4 тис кв. м ритейлер розмістив більше 2 тис товарів в широкому асортименті. Там є і техніка, і електроніка, і спорттовари, і дитячі речі та продукти харчування, які не потребують особливих умов зберігання.