Завершується набір до Product Idea Accelerator — стартапи можуть отримати $20 тис

Čytaty latynkoju
Завершується набір до Product Idea Accelerator — стартапи можуть отримати $20 тис

Concepter займається винаходом власних проектів та допомагає стартаперам перетворити їхні ідеї у сильний технологічний бізнес. Зареєструватися до літнього відбору Product Idea Accelerator можна до 12 липня 2018 року. На часі дізнатися, як можуть отримати фінансування українські стартапи.

Хто може отримати $20 тис на розвиток свого проекту 

Програма розрахована на проекти, які планують збирати гроші через колективне фінансування. Для участі в акселераторі бажано мати мінімально життєздатний прототип продукту. Пріоритет для відбору становлять ідеї, що стосуються:

  • Споживчі технологічні продукти в усіх сферах IoT, Smart Home, робототехніка та ґаджети, звук та персональні технології, камери, об’ємний друк, набори «склади-сам» тощо
  • Розробка продуктів для дому, мандрів, переносних особистих ґаджетів
  • Інші проекти, які добре підходять під формат Kickstarter.

Стартапи, які подолають тестовий період, будуть запрошені до акселераційного етапу з інвестиціями у розмірі $20 тис. Окрім грошової допомоги, проекти отримують:

  • менторський супровід з усіх питань розвитку проекту, включно з виробництвом, логістикою, маркетингом та продажами;
  • інженерну експертизу та залучення технічної команди компанії для створення продукту;
  • вихід на краудфандинг: розробка бізнес-стратегії, дизайну, перших продуктів, PR-кампанії;
  • правове сприяння для реєстрації компанії у США.

Реєстрація – за посиланням.

Додамо, що Concepter –  це стартап-студія з R&D офісом у Києві. Компанія відома тим, що вже залучили завдяки краудфандингу більше $1 млн. Налагоджена мережа дистрибуції сягає більше 50 країн світу.

Нагадаємо, що фонд u.ventures, заснований Western NIS Enterprise Fund, виступивU.Ventures інвестував $1,15 млн у 3 українських стартапи у ролі венчурного інвестора для трьох стартапів з України: YouTeam, 3DLook та Pufetto.