Найбільша українська організація скаутів подалася на краудфандинг — збирають 1 млн грн

Čytaty latynkoju
Найбільша українська організація скаутів подалася на краудфандинг — збирають 1 млн грн

Сьогодні Пласт є найбільшою скаутською організацією в Україні і налічує 8 тис пластунів у 137 осередках по всій Україні. Для того аби надалі зростати і більше впливати на сталий розвиток України, організація потребує якісного управління, налагодження процесів залучення, навчання та розвитку волонтерів; потребує професійного та більш ефективного підходу до роботи з молоддю. Саме тому співорганізатори вирішили залучати фінансування через платформу колективних внесків «Спільнокошт».

Чим займатиметься спільнота скаутів у 2018 році

Стратегічним пріоритетом Пласту є поширення діяльності в тих регіонах, де організація є малочисельною або не представлена взагалі. У 2025 році пластуни прагнуть досягнути чисельності у 20 тис осіб на усій території держави.

Залучення коштів заплановане для охоплення цільової аудиторії Пласту в 3 млн осіб (17-25 років, 30-35 років) через соціальні мережі, зустрічі лідерів думки з молоддю по усій Україні PlasTalks. Також частину зібраних коштів скерують на запуск мобільного додатку PlastApp для швидкої інтеграції молоді в пластове середовище, на підготовку волонтерів та пластових центрів. Заплановано також розвинути Пласт в обласних містах та створити щонайменше 5 нових осередків в рік в кожній з них. В першу чергу йдеться про такі міста, як Херсон, Чернігів (з 0 до 150 пластунів), Миколаїв, Суми, Кропивницький, Запоріжжя (з 8 до 200 пластунів), Одеса (з 37 до 300 пластунів). У Донецькій та Луганській областях планується створення нових виховних частин (об’єднання близько 30 дітей): Краматорськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Авдіївка, Бахмут.

Найбільша українська організація скаутів подалася на краудфандинг — збирають 1 млн грн

Протягом найближчого року також заплановано запуск програми «Школа організаційного розвитку» для молоді 16+ років та адміністраторів Пласту, щоб сформувати та підсилити управлінські навички 100 волонтерів щороку.

Підтримати Пласт можна на сторінці проекту на платформі «Спільнокошт».

Нагадаємо, у 2017-му ми публікували розмовуІрина Соловей, Garage Gang: «Малі міста в Україні мають великий потенціал» із співзасновницею платформи «Спільнокошт» Іриною Соловей.