Молодь з усієї України 3 міс працюватиме над запуском своїх соціальних бізнесів

Čytaty latynkoju
Молодь з усієї України 3 міс працюватиме над запуском своїх соціальних бізнесів

3-місячна інкубаційна програма спрямована на складання індивідуального плану розвитку проектів, експертно-менторську підтримку та творення спільноти лідерів у соціальній сфері, зазначають її організатори.

Цьогоріч можливість навчатися на інкубаційній програмі отримали переможці освітніх програм та конкурсів Української соціальної академії, а також 15 фіналістів міжнародного конкурсу Social Impact Award, який академія вперше впроваджує в Україні. В основі програми — інновативна методика викладання, проведення бізнес-ігор та індивідуальна робота із менторами.

Детальніше про програму для соціальних бізнесів

Першим етапом інкубаційної програми стане тижнева Літня школа інновацій та соціального підприємництва, а це — десятки лекцій, практичні завдання, командна та індивідуальна робота над власними бізнес-кейсами.  Особливістю літньої школи інновацій є здобуття не лише теоретичних та практичних навичок, а експертна оцінка проектів. Кожен учасник матиме змогу дізнатися про сильні та слабкі сторони своїх продуктів та матиме час для їхнього вдосконалення.

Згодом учасники отримають індивідуального ментора, який допоможе молодим підприємцям дійти до кінцевої цілі — запуску власного підприємства. Завданням інкубаційної програми є сприяти розвитку соціального підприємництва в Україні.

Хто стане тренерами програми

 • Надія ПеревізникНадія Перевізник — про PR, стартапи, жінок та самоосвітунезалежна спеціалістка з маркетингу та PR. Власниця консалт-бюро Hope&Partners, співвласниця закладу PR Bar
 • Максим Рассамакінкеруючий партнер та керівник напрямку Digital маркетингового агентства Quadrate 28 Corp
 • Ірина Тітіренко — координаторка першої в Україні програми для розвитку спеціалістів з комунікацій в некомерційному секторі при школі журналістики УКУ — Practicum
 • Наталія Ольберт-Сінько — директорка піар-агентства Be It, співзасновниця Українського кризового медіа-центру
 • Наталія Матусевич — директорка з розвитку бізнесу і маркетингу міжнародної компанії IDS Borjomi International
 • Роман Ільченко — експерт з фінансового проектування, оптимізації бізнес процесів; власник та керуючий партнер міжнародної групи компаній NIAR; голова правління благодійного фонду «Цвіт Нації»
 • Ольга Спектор — засновниця і голова управління благодійного фонду Happy Paw
 • Сергій Потапов — консультант, менеджер, бізнес-тренер з управління проектами. Досвід в управлінні проектами більше 15 років. Запустив в українській ІТ-компанії управління проектами за методом критичного ланцюгу (Critical Chain Project Management — ССРМ), проводив експерименти щодо інтеграції ССРМ та скраму
 • Наталія Заверухаконсультантка з формалізації, оптимізації та автоматизації бізнес-процесів. Спеціалістка у сфері ІТ та консалтингу, зокрема, в управлінні якістю та організації бізнес-процесів. Керівниця консалтингової компанії Manageable
 • Ольга Дуднік — консультантка з управління, засновниця Edutainment Studio. Авторка програм для власників, менеджерів вищої і середньої ланки, HR-менеджерів, менеджерів з продажу
 • Євгеній Пестерніков — засновник консалтингової компанії «HRPuzzle. Майстерня розвитку організацій», Консультант з питань організаційного розвитку, управління змінами, пошуку стратегії розвитку, лідерства в організації.

Як долучитися до подальших програм

Організатори закликають охочих відкрити власне соціальне підприємство долучатися до сторінка УСА у Facebook та стежити за анонсами і дедлайнами програм.

Нагадаємо, раніше редакція Na chasi публікувала розмовуІванка Бедь, УСА: «Соцпідприємництво — це можливість зробити щось правильне» із керівником програми УСА для соціальних підприємців.