«Сільпо» відкриває на Закарпатті супермаркет у стилі японських коміксів

Čytaty latynkoju
«Сільпо» відкриває на Закарпатті супермаркет у стилі японських коміксів

«Сільпо» з японськими коміксами займе площу в 1000 квадратних метрів і працюватиме щодня з 8:00 до 22:00. На часі дізнатися більше про супермаркет у стилі японських коміксів.

Що можна буде придбати у «японському» супермаркеті

Асортимент торгової точки буде налічуватиме понад 15 000 одиниць товару. У магазині традиційно буде представлена ​​риба власного копчення, великий вибір м’яса, ковбаси і хамона, а також овочевий відділ, екзотичні фрукти, власна пекарня, острівець «Лавка традицій» з продуктами від українських фермерів і кулінарія.

Відзначимо, що торгова мережа «Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. Входить в торгово-промислову групу Fozzy Group, яка також розвиває мережі гіпермаркетів Fozzy C & C, магазинів біля дому Фора, дискаунтерів Thrash! та інші. Асортимент магазинів налічує до 35 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів залежно від величини торгової площі. Станом на 26 червня мережа об’єднувала 236 супермаркетів в Україні.

Нагадаємо, що мережа «Сільпо» встановилаМережа «Сільпо» встановила каси самообслуговування в київських магазинах каси самообслуговування в київських магазинах. Таким чином, хочуть зрозуміти, як люди реагують на «самокаси» та наскільки їм зручний такий формат.

Саме за результатами  «пілота» компанія прийме рішення, де і як слід запускати каси самообслуговування і чи потрібно це робити в усіх магазинах. Не виключено, що українці поки і зовсім не готові платити за покупки без участі людини. Як повідомляють в компанії,  найближчим часом за роботою зон самообслуговування частково буде стежити співробітник магазина. Він стане допомагати покупцям і паралельно наглядати за ними. Втім, і сама зона самообслуговування обладнана деякими системами безпеки.