ПриватБанк починає співпрацю із найбільшою китайською платіжною системою

Čytaty latynkoju
ПриватБанк починає співпрацю із найбільшою китайською платіжною системою

У меморандумі, який невдовзі підпишуть, йтиметься про питання співпраці в напрямку еквайрингу карт UnionPay, і більш широкого кола інноваційних продуктів компанії UnionPay і можливості їх впровадження в Україні. На часі дізнатися більше про співпрацю українського банку та китайської платіжної системи.

Що відомо про майбутню співпрацю

Платіжна система UnionPay Internation під керівництвом China Union PayChina Union Pay в Україні — де доступна платіжна система з Китаю ще на початку червня оголосила про плани виходу на український ринок. На той момент UnionPay зазначала, що проводить переговори з декількома банками України про запуск проектів по еквайрингу та емісії карт. До осені в платіжній системі планували завершити процедуру ліцензування в Україні. Терміни сертифікації еквайрингового проекту (прийом карт UnionPay) можуть скласти 3-4 місяці. Проект емісії (випуск карт UnionPay) може зайняти близько 5-6 місяців. У компанії не планують обмежувати присутність в Україні будь-яким одним банком. У плані процесингу ексклюзиву у компанії на українському ринку теж немає — планується налагоджувати співпрацю з усіма гравцями.

Нагадаємо, що ПриватБанк став лідеромПриватБанк став лідером за кількістю виданих е-ліцензій за кількістю виданих е-ліцензій. Згідно зі статистикою, з початку 2018 року ПриватБанком видано 146 з 282 виданих в Україні е-ліцензій, при цьому 58% ліцензій на вивезення валюти були отримані клієнтами банку для купівлі акцій провідних світових компаній. 42% – для розміщення на закордонному особистому рахунку.

Щоб інвестувати в закордонні активи через ПриватБанк, достатньо оформити заявку онлайн у Приват24. ПриватБанк допоможе отримати індивідуальну електронну ліцензію НБУ безкоштовно. Крім того, банк забезпечить підтримку клієнтам на всіх етапах отримання ліцензії та відправки платежу.