Визначено найпопулярніший YouTube-канал світу

Čytaty latynkoju
Визначено найпопулярніший YouTube-канал світу

Згідно з даними аналітичної платформи Statista, у червні 2018 р. zeetv зайняв третє місце за останні 30 днів з рівнем перегляду в майже 1,04 млрд глядачів. Індійський лейбл T-Series посів перше місце з більш ніж 1,9 млрд переглядів. Як прогнозують у Statista, у 2018 році доходи від YouTube-блогів складуть $2,89 млрд.

Як розподілилася загальна статистика переглядів

Statistic: Most viewed YouTube channels worldwide as of June 2018, by monthly views (in millions) | Statista

Що відомо про найпопулярніший відеоканал на YouTube

T-Series має понад 50 млн підписників, його присвячено музичним кліпам та відеороботам виконавців із Індії та сусідніх країн, які працюють на індійський ринок відеоконтенту. Як інформує Вікіпедія, T-Series є індійською музичною компанією та продакшн-студією. Вона була створена Гульшаном Кумаром у 1980-х. Вона, перш за все, відома завдяки саундтрекам до болівудських фільмів. У 1990-х роках T-Series випустила багато найпопулярніших саундтреків до індійського кіно. Зараз має найпопулярніший канал YouTube у світі, з якого отримала понад 40 млрд переглядів станом на червень 2018 року. Канал T-Series досяг 50 млн підписників 26 червня 2018 року.

T-Series

Одне зі свіжих відео на цьому каналі було опубліковано близько 9 годин тому, але вже має понад 1,7 млн переглядів, хоча абсолютно невідоме користувачам із Європи та Північної Америки — що вкотре повертає нас до реалій, де одним із найзатребуваніших ринків медіаконтенту є Азія та Схід:

Раніше ми розповідали вам про найпопулярніші відеоВ YouTube показали 2 найпопулярніших відео за 2017 рік за 2-17 рік — і там теж фігурувало відео із східного регіону планети. Ми також нещодавно розповідали вам, як виглядаєЯк виглядає, чим цікавиться та скільки заробляє український YouTube та чим цікавиться український сегмент цієї відеоплатформи.