Житомир хоче повністю перейти на «зелену» енергетику

Čytaty latynkoju
Житомир хоче повністю перейти на «зелену» енергетику

За інформацією, отриманою від організації 350.org, 22 червня міський голова Житомира Сергій Сухомлин та міжнародна неурядова організація 350.org підписали меморандум про співпрацю. Документ передбачає винесення рішення про енергетичний перехід на голосування сесією міської ради. Також має бути розроблений план, завдяки якому Житомир перейде на відновлювані джерела енергії.

Що саме планує змінити Житомир

Після затвердження програмних документів влада міста розробить першу в Україні кліматичну міську стратегію протягом 2019 року. Для представників влади у місті серед важливих завдань є скорочення рівня викидів вуглецю у місті та перехід на енергоефективні технології.

«Ведеться робота із переходу міста на LED-освітлення, термомодернізації об’єктів бюджетної сфери. Нами вже розроблено муніципальний енергетичний план. Ми в процесі написання Концепції інтегрованого розвитку міста: напрацьовано 6 пріоритетів, одним з яких є “Зелене місто”», — відзначив мер Житомира Сергій Сухомлин.

Додатково повідомляється, що мер Житомира в рамках співпраці з 350.org готується публічно заявити про участь міста на Глобальному Кліматичному Саміті. Цей захід відбудеться у Сан-Франциско 12-14 вересня 2018 року. На заході зберуться представники урядів різних країн світу, щоб поставити амбітні цілі для збереження клімату на планеті, зокрема шляхом переходу на відновлювану енергетику.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиЄС надає Чернівцям на енергоефективне світлодіодне смарт-освітлення про запуск ще одного проекту із енергоефективного вуличного освітлення для міст в Україні.