Телеканал погоди вперше використав доповнену реальність

Čytaty latynkoju
Телеканал погоди вперше використав доповнену реальність

У своєму дебюті телеканал Weather Channel імітував повноцінний торнадо, який буквально зруйнував стіни студії. Лінія електропередач і машина впали з неба, у студії виникли руїни будинку, а сам ведучий втікав до безпечного сховку, коли торнадо не на жарт розійшовся. Технологія такої трансляції, що використовує доповнену та змішану реальність, підвищує стандарти для студійної роботи не лише телеканалів, котрі показують новини та погоду, але й загалом для телепродакшну. На часі побачити, як це виглядає.

Як працює доповнена реальність для телевізійного ефіру

Система змішаної реальності спирається на індивідуальну систему, створену у студії Норвегії The Future Group. Графіку при цьому запускають на основі Unreal Engine. Він є улюбленим рішенням в індустрії відеоігор для створення 3D-моделювання з реалістичною фізикою.

«Ми хотіли зробити щось, що може надати [історії погоди] нашій аудиторії у вражаючий та незабутній спосіб», — розповів Майкл Поттс, віце-президент з дизайну телеканалу. — «Ми прагнемо вражаючих моментів. Ми хочемо, щоби наш контент цікавив аудиторію соцмереж, аби ним хотілося поділитися».

Нагадаємо, раніше ми розповідалиВіртуальна та доповнена реальність — чого чекати до 2025 року вам про перспективи віртуальної та доповненої реальності до 2025 року.