У Львові створять IT-парк вартістю $160 млн

Čytaty latynkoju
У Львові створять IT-парк вартістю $160 млн

ІТ-парк — це масштабний проект розвитку, що простягається на 10 га, і призначений для розміщення до 14 тис осіб. Підтверджене місце розташування ІТ-парку на перехресті вулиць Стрийська та Чемоли. За словами авторів проекту, така локація зручна для відвідування з аеропорту, залізничного вокзалу, університетів та історичного центру Львова.

Що варто знати про львівський IT-парк

Місцева технологічна індустрія має бізнес-потребу в таких великомасштабних проектах, як інноваційний район IT Park: «За даними досліджень, 91% опитаних керівників львівських ІТ-компаній готові переїхати в більш комфортабельні офіси, оскільки їм не вистачає місця для подальшого розширення офісів. Вже до початку будівництва ІТ-парк приблизно на 60% попередньо заброньований майбутніми орендарями. Технічні компанії впевнені, що ІТ-парк позитивно вплине на розвиток технічної освіти в місті завдяки високотехнологічним лабораторіям, які будуть доступні для студентів», — зазначив Андрій Павлів, генеральний директор та засновник N-iX та Голова Наглядової ради Львівський голова ІТ-кластеру.

Інноваційний район складатиметься з 6 офісних будівель класу А, загальною площею близько 164 тис кв. м. Тут будуть розташовані 3 бізнес-центри, а також низка офісних приміщень, зон відпочинку, торгових і фітнес-центрів, локацій для харчування та освітній кампус.

Ідея навчального містечка полягає в тому, щоб створити повністю занурений досвід підготовки фахівців, який сприятиме професійному зростанню та появі інноваційних проектів. До складу кампусу увійдуть 4 тис кв. м лабораторій, доступних для вчених та студентів з основних освітніх закладів Львова.

У Львові створять IT-парк вартістю $160 млн

Володимир Женчак, розробник та інвестор Інноваційного ІТ-парку, так прокоментував плани: «Ми хочемо, аби цей проект став новим львівським міським центром, місцем для роботи, зустрічей та творчості. На вихідних IT Park має бути популярним місцем для сімейного відпочинку. Науковий центр для дітей та молоді буде розташовуватися в приміщенні ІТ-парку, з прилеглою набережною, що з’єднує його зі Стрийським парком».

У Львові створять IT-парк вартістю $160 млн

Нагалаємо, раніше ми повідомлялиПоблизу Львова з’явиться поселення спеціально для IT-фахівців про початок будівництва окремого поселення для IT-фахівців у приміській зоні Львова. Цим проектом також опікується Львівський IT-кластер.