Клієнти «ПриватБанку» зможуть сплачувати за товари самим лише відбитком пальця

Čytaty latynkoju
Клієнти «ПриватБанку» зможуть сплачувати за товари самим лише відбитком пальця

Міжнародна платіжна система Visa, компанія MOSST Payments та представниики «ПриватБанку» оголосили про запуск в Україні пілотного проекту нового способу платежів. Для цього використовується технологія біометричної оплати покупок за допомогою відбитка пальця. На часі дізнатися більше про можливості цієї технології та ймовірну сферу її використання в Україні.

Як працюватимуть біометричні платежі «ПриватБанку»

Першими оплачувати свої покупки без готівки, карток і навіть смартфонів змогли відвідувачі фестивалю Belive в Києві. Для цього достатьно було бути власником картки Visa від цього українського банку. «Уперше в Україні – можливість оплатити просто пальцем! Жодних карток, ПІН-кодів і навіть телефонів на фестивалі Belive», – сказав Дмитро Крепак, в. о. голови регіону Південно-Східної Європи в компанії Visa.

Для сплати торканням пальця достатньо один раз «прив’язати» його відбиток до своєї картки. Надалі клієнт може сплачувати за товари та послуги в торговельних точках, що підтримують цю технологію, Платіж відбувається після прикладання пальця до зчитувача біометричних даних. Як говорять у ПриватБанку, ця технологія буде цікава насамперед малому та середньому бізнесу та тим, у кого торгові точки розташовані на вулиці. За домогою цієї технології можна приймати платежі за допомогою власного смартфону або планшета та спеціального біометричного сканера.

Нагадаємо, раніше стало відомоМінфін запустить онлайн-реєстрацію касових апаратів про ініціативу українського уряду суттєво спростити прийом платежів та запровадити онлайн-реєстрацію касових апаратів.