В Україні до 2030-го мають створити півсотні аеропортів

Čytaty latynkoju
В Україні до 2030-го мають створити півсотні аеропортів

Міністерство інфраструктури має намір створити в Україні 50 аеропортів. Із них 5 мають стати міжнародними авіахабами. Ще 20 летовищ з цього переліку будуть функціонувати для обслуговування поточних міжнародних рейсів. Такі амбітні плани озвучив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян на презентації української транспортної стратегії до 2030 року. Слова очільника профільного міністерства наводить «Економічна правда» із посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Як розвиватимуть мережу аеропортів в Україні у найближчі 10-12 років

«Ми не говоримо про 50 “Бориспілів” — ми говоримо мінімум про п’ять міжнародних хабів, мінімум про 20, які будуть забезпечувати міжнародне сполучення, а також ще про 20, які будуть забезпечувати регіони», — заявив Володимир Омелян. За його словами, середній час, який має займати дорога до аеропорту з будь-якої точки країни, має скоротитися до 1 години. У плані розвитку авіаційної галузі — відкриття 350 напрямків для польотів з усіх летовищ України.

Нагадаємо, раніше в Україні розпочавНаціональний лоукостер SkyUp розпочав польоти роботу національний лоукостер. Він обслуговуватимеНаціональний лоукостер SkyUp літатиме 55 маршрутами 55 маршрутів у різних напрямках.