YouTube запроваджує платну підписку як спосіб монетизації відеоблогів

Čytaty latynkoju
YouTube запроваджує платну підписку як спосіб монетизації відеоблогів

На YouTube додають функцію, яка дозволить творцям відеоконтенту із понад 100 тис підписників їхніх каналів продавати платний доступ своїм шанувальникам. Постійні глядачі зможуть вносити щомісячну плату за отримання також бонусного контенту, ексклюзивного вмісту та товарів від відеоблогерів.

Як працюватиме нова схема монетизації YouTube

Власники популярних каналів YouTube давно прагнули заробляти гроші іншими способами, окрім реклами, а скарги на зменшення прибутків зросли протягом 2017 року. Багато каналів зазнали різкого зниження обсягів продажу рекламних оголошень. Також платформа вилучила рекламу з багатьох каналів, щоб заспокоїти компанії, чия реклама транслювалася перед та під час відеороликів, які вважаються неприйнятними.

Знецінені зірки відеоблоґінгу повернулися до таких послуг, як Patreon. Вони користуються ними для збирання грошей безпосередньо від шанувальників. Також є ті відеоблогери, які активніше залучають до використання Facebook та Twitch. Багато з найпопулярніших користувачів Twitch вже заробляють більше грошей за рахунок продажу підписки, і це працює краще, аніж реклама. Функція підписки стане одним із кількох нових способів, завдяки яким відеоплатформа Google дозволяє авторам контенту заробляти гроші на сайті.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиЯк виглядає, чим цікавиться та скільки заробляє український YouTube вас про показники української YouTube-аудиторії та основні способи монетизації та рівень заробітку популярних в Україні каналів на цій платформі.