Одяг-трансформер від українського бренду зібрав $10 тис на Kickstarter

Čytaty latynkoju
Одяг-трансформер від українського бренду зібрав $10 тис на Kickstarter

Зараз на платформі колективного фінансування доступні для замовлення лише варіанти вартістю від $89. Худі з місткими кишенями та щільною конструкцією має дощовик. Він схований у капюшоні. За потреби захисту від дощу чи снігу власник цього одягу-трансформеру може одразу дістати плащ. Таким чином можна перетворити худі на теплу та вологостійку куртку. автори проекту сподіваються, що їхня розробка сподобається тим, хто захоплюється екстремальними видами спорту.

Як можна підтримати авторів, котрі пошили незвичний одяг

Львівський бренд «Авіація Галичини» створив одяг SYLA у декількох варіантах. Найдешевший варіант був по $69, але цей варіант уже недоступний. Найдорожчий — це комплект із 10 худі за $599. Замовлений комплект отримати можна буде у серпні 2018 року. Підтримати проект можна на Kickstarter. Кошти збиратимуть ще 27 днів. Мінімальна сума, на яку орієнтувалися творці одягу, складала $7 тис.

Раніше ми розповідалиОНОВЛЕНО: Створена українцями дерев’яна мапа світу зібрала $100 тис на Kickstarter про українського виробника дерев’яних мап, котрий зібрав $100 тис на Kickstarter.