Акселератор Radar Tech запустив програму для енергетики

Čytaty latynkoju
Акселератор Radar Tech запустив програму для енергетики

За словами Яковера, в рамках Radar Tech запущено акселераційну програму в енергосекторі та суміжних індустріях. Партнером, який допомагатиме розвивати акселератор, виступила компанія ДТЕК.

Хто може використати програму для розвитку своїх стартапів

ДО нової акселераційної програми можуть долучитися проекти, які окрім енергетики можуть вирішувати питання, котрі пов’язані з логістикою, клієнтським обслуговуванням, безпекою персоналу в енергетичних галузях. Запрошують не просто стартапи, а й конструкторські бюро, інститути та науково-дослідні центри, зрілі продуктові компанії чи винахідники з готовими прототипами. Окрім Яковера, кураторами проекту також є Дмитро Сахарук, гендиректор ТОВ «ДТЕК ЕНЕРГО», та Юлія Порошенко, співзасновниця Radar Tech та засновниця Agrohub.

За словами Яковера, перевага такого корпоративного акселератора полягатиме у тому, що він не вимагатиме частку в проекті. При цьому учасникам акселерації надають освітні можливості, зайомство із топ-менеджерами в ДТЕК, можливість перевірки гіпотез. Вдалі проекти отримають потенційну можливість укласти великий контракт із корпорацією, написав Максим Яковер у Facebook. Дізнатися усі подробиці та подати заявку можна за посиланням.

Акселератор Radar Tech запустив програму для енергетики

Нагадаємо, раніше ми інформувалиІ в полі, і в коворкінгу — як MHP Accelerator шукає цікаві проекти вас про нові акселераційні програми від МХП та UNIT.City у сфері агросектору.