Запорізький аеропорт запустив електронну реєстрацію пасажирів

Čytaty latynkoju
Запорізький аеропорт запустив електронну реєстрацію пасажирів

В Запорізькому аеропорту у пасажирів буде можливість самостійно та заздалегідь отримати електронний посадковий талон без друку паперового примірника. На часі дізнатися, що змінить аеропорт.

Що аеропорт змінить для пасажирів

Після цього пасажиру залишається зареєструвати багаж, при його наявності. Електронний посадковий талон, як і його паперовий аналог, містить у собі всі дані про посадкове місце в літаку, номер рейсу, та іншу інформацію щодо перельоту пасажира. Також додано можливість для пасажирів проходити всі формальності за моделлю Fast Track, яка також пришвидшує процес посадки на літак.

«Для пасажирів це означає значне пришвидшення обслуговування під час проходження реєстрації та відсутність необхідності тривалий час стояти у чергах», — йдеться в повідомленні.

За інфомрацією прес-служби, на сьогоднішній день практично всі авіакомпанії-партнери Запорізького аеропорту працюють у новій системі. До переліку входять МАУ, LOT, Turkish Airlines, Motor Sich, SkyUp, Pegasus, Atlas Global та інші.

Раніше ми повідомлялиКиївський аеропорт встановив рекорд пасажиропотоку протягом дня, що Міжнародний аеропорт Київ імені Ігоря Сікорського (Жуляни) встановив рекорд за пасажиропотоком за один день – 11 тисяч осіб.