Компанія McDonald’s відмовилась від пластикових трубочок

Čytaty latynkoju
Компанія McDonald’s відмовилась від пластикових трубочок

Компанія McDonald’s вирішила відмовитися від пластикових соломинок на користь паперових після успішних випробувань в деяких закладах.

Де буде діяти заборона

Відмова від пластикових соломинок пов’язана з тим, що вони виготовляються з поліпропілену та полістиролу, які розкладаються сотні років. «Зважаючи на більш широку громадську дискусію, наші клієнти говорили нам, що хотіли б побачити зміни саме в соломинках — заявила компанія.

Тільки у Великобританії мережа McDonald’s використовує 1,8 млн соломинок у день.

Поки що заборона не поширюється на глобальну імперію ресторанів, а буде діяти на території Великобританії та Ірландії. Однак в окремих ресторанах США, Франції та Норвегії стартують випробування цього підходу, а в деяких інших країнах соломку будуть пропонувати тільки за запитом, пише ВВС.

Секретар із питань навколишнього середовища Майкл Гоув назвав рішення McDonald’s значним внеском в допомогу навколишньому середовищу й додав, що це «прекрасний приклад для інших великих підприємств».

Нагадаємо, що в Черкасах  відкривсяMcDonald’s відкрив другий ресторан в Україні в форматі «досвід майбутнього» McDonald’s, який працюватиме за форматом «досвід майбутнього». Ресторан розмістився в зоні фуд-корту на третьому поверсі черкаського ТРЦ Lubava. Одночасно відпочивати в зоні фуд-корту торгового центру зможе 200 людей