Google інвестує $550 млн доларів в китайського гіганта інтернет-торгівлі

Čytaty latynkoju
Google інвестує $550 млн доларів в китайського гіганта інтернет-торгівлі

Google, яка входить в холдинг Alphabet, інвестує півмільярда доларів в китайську компанію, що займається інтернет-торгівлею і електронною комерцією.  

Детальніше про угоду

Зазначається, що такий крок дозволить Google поглибити зв’язки з Китаєм і посилити позиції в онлайн-торгівлі. Співпраця допоможе обом компаніям розширити присутність у роздрібній торгівлі в Південно-Східній Азії, США та Європі.

У межах угоди Google придбає американські депозитарні розписки (ADR) JD.com за 40,58 доларів кожна, що є середньозваженою за обсягом торгів ціною за останні десять днів. Як повідомив представник китайської компанії, за підсумками додаткової емісії американська компанія отримає близько 1% частки в інтернет-ритейлері.

Про компанію JD.com

За даними дослідницької фірми Analysys Ltd., в першому кварталі на частку JD.com припадало близько чверті ринку електронної торгівлі Китаю в сегменті B2C.

JD.com — китайська компанія, яка займається інтернет-торгівлею і електронною комерцією. Знаходиться в Пекіні. Є одним з найбільших торговців в китайському інтернеті за моделлю B2C за обсягом транзакцій. JD це не тільки торгова площадка, але інтернет-магазин на відміну від AliExpress.  Міжнародна торгівля була розпочата компанією в жовтні 2012 року з запуском англомовного сайту.

Раніше ми повідмолялиGoogle запускає сервіс із пошуку модних речей про те, що Google запустив сервіс із пошуку модних речей. Як тільки додаток знайде те, що шукав, то зможе купити його через Google Shopping. Додаток працює в режимі реального часу, використовуючи технологію розпізнавання образів.