У Вінниці презентували концепцію єдиного оформлення вуличних вивісок

Čytaty latynkoju
У Вінниці презентували концепцію єдиного оформлення вуличних вивісок

Центр Вінниці набуде нового, стильного і привабливого вигляду, обіцяють у Вінницькій мерії. Для упорядкування реклами на фасадах у центрі міста по вул. Соборній у Вінниці Департамент архітектури та містобудування розпочав робочі зустрічі з представниками бізнесу.

Як саме пропонують змінити вигляд вивісок

Заступник головного архітектора міста Євген Совінський презентував Комплексну схему розміщення вивісок по вул. Соборній. Власники крамниць та офісів центральної вулиці міста повинні скоригувати оформлення вивісок до кінця літа 2018 року.

Архітектор Агенції просторового розвитку Максим Крамар виступив з презентацією «Проблематика розміщення вивісок в міському середовищі», що пропонує нові підходи до реклами об’єктів у місті. Зокрема, після запровадження змін:

  • вивіски в міському середовищі повинні не рекламувати, а інформувати;
  • нові ефективні методи реклами — інтернет, соцмережі, флаєри, події, сам заклад, а не великі вивіски;
  • візуально відкритий (із прозорими вітринами) заклад рекламує сам себе.

Також було наголошено, що має відбутися заміна візуально агресивної реклами (за принципом «чим більше – тим краще») на впорядковану, коли всі вивіски знаходяться за вітриною.

У Вінниці презентували концепцію єдиного оформлення вивісок

Підприємцям також рекомендували звернути увагу на те, що облаштований громадський простір перед закладом (зокрема, місця для сидіння, озеленення) привертає увагу краще за рекламні носії. Надалі заплановано низку зустрічей, які допоможуть оформити в єдиному дизайн-коді кожну будівлю у центрі Вінниці.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиВулиці Дніпра перейдуть на LED-ліхтарі про намір влади Дніпра переветси вулиці на LED-освітлення.