Мережа «Сільпо» встановила каси самообслуговування в київських магазинах

Čytaty latynkoju
Мережа «Сільпо» встановила каси самообслуговування в київських магазинах

Мережа супермаркетів «Сільпо» встановила зони самообслуговування в двох київських супермаркетах. Таким чином, хочуть зрозуміти, як люди реагують на «самокаси» та наскільки їм зручний такий формат.

Як працюють «самокаси»

Саме за результатами  «пілота» компанія прийме рішення, де і як слід запускати каси самообслуговування і чи потрібно це робити в усіх магазинах. Не виключено, що українці поки і зовсім не готові платити за покупки без участі людини.

Як повідомляють в компанії,  найближчим часом за роботою зон самообслуговування частково буде стежити співробітник магазина. Він стане допомагати покупцям і паралельно наглядати за ними. Втім, і сама зона самообслуговування обладнана деякими системами безпеки.

«Гість сканує товар, складає його на контрольну платформу, вибирає зручний йому тип і завершує покупку. Всі контрольні платформи обладнані спеціальними датчиками, які дозволяють порівнювати відсканований і покладений на платформу товар»

прес-служба мережі «Сільпо»

Як пояснили в Сільпо, при розробці пілотного проекту  вибирали магазини в різних районах: спальний і центр:

«Так ми зможемо зрозуміти, як люди реагують на «Самокаси», наскільки їм зручний такий формат, і де краще в майбутньому нам відкривати каси самообслуговування»

Автоматичні каси можуть приймати до оплати як банківські карти, так і готівку. Для цього вони обладнані купюроприймачами та можуть видавати покупцеві здачу.

Сільпо далеко не перший київський мережевий ритейлер, який почав встановлювати каси самообслуговування на своїх об’єктах. Мережа «Велика Кишеня» запустила аналогічний проект ще в 2013 році, подібні зони активно використовує «Novus» та почали впроваджувати в мережі АТБ.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли,«Сільпо» обмінюватиме сортоване сміття на бали у програмі лояльності що мережа супермаркетів «Сільпо» запускає проект #SilpoRecycling та відкриє в своєму супермаркеті мобільну станцію з прийому відсортованого сміття.