Кличко: «Київ заробив 50 млн грн на фіналі Ліги Чемпіонів»

Čytaty latynkoju
Кличко: «Київ заробив 50 млн грн на фіналі Ліги Чемпіонів»

Туристи та футбольні вболівальники, які приїхали до Києва, тільки у день фіналу Ліги Чемпіонів залишили у готелях і ресторанах міста, за попередніми підрахунками, близько 50 млн грн. Про це в ефірі програми «Сніданок з 1+1» заявив мер Києва Віталій Кличко. За його словами, високу оцінку організації фіналу висловило керівництво УЄФА.

Які підсумки фіналу Ліги Чемпіонів для столиці України

«Ми все, що могли, зробили. Всі, хто до нас приїхав, були вражені та задоволені. Кияни, думаю, теж задоволені. Лише у день проведення фіналу гості міста залишили у кафе, ресторанах та готелях близько 50 млн гривень, – сказав мер столиці. – Більше того, президент УЄФА Александер Чеферін дав високу оцінку нашому місту в підготовці і проведенні фіналу Ліги Чемпіонів і заявив, що як мінімум половина людей, які відвідали Київ, приїдуть до нас знову». За інформацією прес-служби КМДА, під час проведення фіналу в місті не було жодних серйозних інцидентів. Патрулювання вулиць забезпечувало 10 тис правоохоронців.

Нагадаємо, раніше ми розповідали«Бориспіль» планує заробити 20 млн грн на Лізі Чемпіонів про плани аеропорту «Бориспіль» заробити щонайменше 20 млн грн на футбольних уболівальниках.