Команда Space Cossacks пройшла у фінал конкурсу космічних інновацій

Čytaty latynkoju
Команда Space Cossacks пройшла у фінал конкурсу космічних інновацій

Команда Space Cossacks представлятиме Україну в міжнародному фіналі конкурсу 27 червня в рамках Toulouse Space Show (Франція). Як пише видання, вона прийняла «виклик» міністерства оборони Франції та запропонувала свою ідею створення так званої Unmanned hybrid Air Platform — автономної гібридної повітряної платформи.

Що представляла Space Cossacks

Гібридна платформа команди Space Cossacks здатна змінювати обсяг і підйомну силу. Також вона зможе виконувати поставлені завдання на висоті до 5 км протягом 24 годин.

Серед фіналістів українського ActInSpace київська R & D команда Future Mechanics. Вони презентували проект безпілотного автомобіля майбутнього. А також команда Orbital service з Дніпра, яка представила проект супутникової платформи багаторазового застосування, що повертається. Призначена для тимчасового розміщення об’єктів на орбіті.

Як зазначив член журі конкурсу, керівник українського офісу американської EOS Data Analytics Володимир Васильєв, комерціалізація космосу сформувала нові тренди в космічній діяльності, які все ще не знаходять відображення в інноваційних рішеннях представників українських космічних стартапів.

Часто у команд є інноваційні ідеї, в той же час абсолютно не опрацьована бізнес-модель, немає відповіді на питання: як монетизувати проект. Нам потрібно створити екосистему, в якій буде розвиватися підприємництво. Космос вже давно не є прерогативою держав і величезних корпорацій. Тут є місце і для невеликих компаній, головне — знайти свою унікальність

Володимир Васильєв, Член журі конкурсу, керівник українського офісу американської EOS Data Analytics

До слова, раніше в матеріалі Na chasi повідомлялиКосмос приніс Україні 4,6 млрд грн за рік — дані дослідження про те, що підприємства ракетно-космічної галузі України за підсумками 2017 року збільшили в порівнянні з 2016 роком обсяги виробництва продукції на 26,3% – до 4,6 млрд грн