На Майдані Незалежності у Києві оновили квітковий годинник

Čytaty latynkoju
На Майдані Незалежності у Києві оновили квітковий годинник

Квітковий годинник розташований у центрі міста і є однією з родзинок столиці. Загальна площа квіткового годинника – понад 300 квадратних метрів.

Скільки квітів на годиннику у центрі столиці 

Композиція присвячена національним символам України. Там є гілки калини з бегонії та альтернантери, синьо-жовта стрічка з агератуму та колеусу, квітка з тагетісу та рожевої бегонії. Циферблат – з яскраво-червоної бегонії. Стилізовані зірки Євросоюзу на синьо-жовтому тлі з декоративної мульчі. Загалом для оформлення годинника висаджено більше 20 тисяч квітів.

Загальний розмір квіткового витвору становив 19,5 м, діаметр циферблату — 16,5 м, а довжина хвилинної та годинної стрілок відповідно дорівнювала 7 і 4 метрам. Часовий механізм київському квітниковому годиннику подарував Единбург — місто побратим у Шотландії. Квітуче диво було презентовано на схилі вулиці Інститутської 23 серпня, до річниці Незалежності України. На його створення було використано 50 тис квітів, половина з яких утворювала фонове панно, а інша — сам квітковий годинник. То були бегонії, хризантеми, верес, колеус, каланхое, бархатці та багато інших рослин.

На Майдані Незалежності у Києві оновили квітковий годинник

Нагадаємо, що Київ посівКиїв посів 4 місце в Європі за кількістю нових брендів 4 місце в Європі за кількістю нових брендів. У рейтингу нових брендів на ринку серед країн світу Україна розділила 15 місце з Францією і Таїландом з 30-ма абсолютно новими брендами. Київ залишається важливим напрямком для міжнародних брендів у довгостроковій перспективі. У зв’язку з поліпшенням торговельних показників, існуючі гравці почали активно розширювати свої мережі, вивели на ринок нові бренди.