«Бориспіль» планує заробити 20 млн грн на Лізі Чемпіонів

Čytaty latynkoju
«Бориспіль» планує заробити 20 млн грн на Лізі Чемпіонів

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» планує отримати більше 20 млн грн прямих надходжень від авіаційної діяльності на час проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 2018. Таку інформацію повідомив заступник гендиректора ДП «Міжнародний аеропорт Бориспіль» з комерційної діяльності та стратегічного розвитку Георгій Зубко.

Які основні напрямки надходження матиме «Бориспіль» цими днями

За словами топ-менеджера, основні кошти аеропорт планує отримати від авіаційної діяльності. Від пасажирів, які прибудуть додатково, у компанії розраховують отримати 15-20 млн грн. Крім продажу квитків для прихильників футболу, летовище також планує отримати кошти від надання туристам послуг у ресторанах та магазинах Duty free. Перший матч — це вирішальний поєдинок Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок. Він відбудеться 24 травня на стадіоні «Динамо».

Нагадаємо, раніше ми повідомляли вам про незвичний флешмоб, який запустилиУ Києві пропонують безкоштовне житло для футбольних фанів кияни. Мешканці столиці до фіналу Ліги Чемпіонів пропонують житло безкоштовно для іноземних туристів. Мета — завадити тим, хто хоче за рахунок ажіотажних цін зіпсувати імідж Києва як гостинного міста.