Київ посів 4 місце в Європі за кількістю нових брендів

Čytaty latynkoju
Київ посів 4 місце в Європі за кількістю нових брендів

У рейтингу нових брендів на ринку серед країн світу Україна розділила 15 місце з Францією і Таїландом з 30-ма абсолютно новими брендами. Київ залишається важливим напрямком для міжнародних брендів у довгостроковій перспективі. У зв’язку з поліпшенням торговельних показників, існуючі гравці почали активно розширювати свої мережі, вивели на ринок нові бренди.

Кого обігнав Київ за кількістю нових брендів

Київ зайняв 4-е місце серед європейських столиць і 14-е місце в світі в рейтингу ринків за кількістю нових брендів в 2017 році. Варто відзначити, що більшість міжнародних брендів були представлені на ринку місцевими рітейлерами за франчайзинговими угодами. Підвищення міжнародної діяльності також підтримувалося наявністю торгових площ. У той час, як ТРЦ Ocean Plaza, який знаходиться в центральній частині Києва, продовжував залучати велику кількість нових брендів, ТРЦ Lavina Mall, відкритий в 2016 році, також залучав нових учасників ринку.

Київ посів 4 місце в Європі за кількістю нових брендів

Згідно з даними останнього дослідження CBRE, в 123 містах світу відкрився, щонайменше, один новий глобальний бренд. З числа брендів, які вийшли на нові ринки, 41% розширили присутність в більш ніж одному місті. Серед глобальних брендів свою присутність в Європі, на Близькому Сході та в Африці розширюють мережі кав’ярень, ресторанів і модні бренди середнього класу, наприклад, Arket, Reserved та Tim Hortons.

У глобальному масштабі, кав’ярні та ресторанні бренди стали основною рушійною силою розширення для рітейлерів у 2017 році: на їх частку припало 25% нових учасників ринку. Активність на ринку послуг громадського харчування обумовлена ​​еволюцією моделей поведінки споживачів і перевагою, яку покупці надають шопінгу, поєднаному з розвагами.

Додамо, що CBRE є найбільшою в світі консалтинговою компанією в галузі нерухомості (за підсумками 2017 року) і входить в список 500 найбільших компаній світу згідно з рейтингом Fortune 500. Має понад 450 офісів в світі та штат співробітників близько 80 000 осіб.

Нагадаємо, що польський взуттєвий бренд відкривПольський взуттєвий бренд відкрив у Києві перший магазин у Києві свій перший магазин.

Новий торговий простір CCC став дев’ятим для України. Крім двох столичних, ще два об’єкти мережі можна знайти у Львові, а також по одному в Луцьку, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях і Тернополі. На часі дізнатися та порозглядати, як вигладає крамниця польського бренду у Києві.