Facebook вимагатиме документи при розміщенні політичної реклами

Čytaty latynkoju
Facebook вимагатиме документи при розміщенні політичної реклами

Соціальна мережа тепер вимагатиме документи у всіх бажаючих опублікувати оголошення, пов’язані з політичними кампаніями, цивільними правами, міграційними процесами, зброєю, економікою та іншими питаннями. Вони мають довести, що справді знаходяться в США. Цей крок Facebook є відповіддю на спроби «пов’язаних з російським урядом» тролів вплинути на президентські вибори в США в 2016 році, повідомляє CNN.

Як тепер функціонуватиме ця опція 

Окрім номера соціального страхування та посвідчення користувачам, що бажають публікувати рекламу, необхідно буде надати поштову адресу США. Після того, як Facebook перевірить отриману інформацію, компанія відправить код на вказану адресу. А вже він дозволить публікувати рекламу. Після перевірки інформація буде видалена. Соціальна мережа фіксує, що в опублікованих оголошеннях будуть вказані джерела їх фінансування. Вся подібна реклама буде зберігатися в особливому архіві.

Додамо, що  Марк Цукерберг під час термінових слухань з лідерами політичних груп Європарламенту визнав: у його компанії недостатньо відповідально поставилися до безпеки. Це призвело до неналежного використання персональних даних громадян.

Як відомо, компанія інвестує значні суми в європейський ринок, підвищуючи обізнаність людей у сфері онлайн-безпеки. Десятки мільйонів підприємців використовують Facebook для просування свого бізнесу, зазначає компанія.

Раніше ми інформували вас про те, що днями набуде чинностіЩо таке GDPR, кого це стосується та як зміниться користування сайтами низка норм GDPR, котрі регламентуватимуть обробку даних.