«Ощадбанк» запустив нові безготівкові термінали до фіналу Ліги Чемпіонів

Čytaty latynkoju
«Ощадбанк» запустив нові безготівкові термінали до фіналу Ліги Чемпіонів

Ощадбанк та компанія Mastercard встановили мережу для приймання безготівкових оплат на НСК «Олімпійський». На 42 точках фудкорту верхнього й нижнього ярусів стадіону встановлено 185 безконтактних POS-терміналів Ощадбанку виробництва компанії Ingenico: новітня модель Lane/5000 розроблена для інтенсивної експлуатації.

Коли запуск технології та як це працюватиме

Першими оцінити переваги безготівкової оплати на головній арені країни зможуть гості UEFA Champions League Final Kyiv 2018, що відбудеться 26 травня. Вболівальники матимуть змогу розраховуватись за їжу та напої платіжними картками чи пристроями з NFC-гаманцями. Mastercard виступив куратором технічної частини реалізації проекту, ексклюзивним банком-еквайром проекту став Ощадбанк.

Згідно з дослідженням Mastercard, 31 % футбольних вболівальників підтримує ідею впровадження технології безконтактної оплати на стадіонах. Оплати за допомогою звичайних та безконтактних карток й NFC-платежі смартфоном допоможуть швидко, зручно й безпечно розраховуватись українським та іноземним вболівальникам на стадіоні, до оплати приймаються картки різних банків світу та платіжних систем.

Встановлення на головній арені країни, НСК «Олімпійський», мережі безготівкових розрахунків – це справді знаковий проект для міста та всієї країни. Він дозволить всім гостям Фіналу почувати себе з платіжною карткою як удома – без необхідності обмінювати гроші чи знімати готівку

Віра Платонова, генеральний директор Mastercard в Україні

Додамо, що НСК «Олімпійський» — це головна спортивна та культурна арена України, трибуни якої вміщують понад 70 тис гостей. Так, з моменту відкриття після реконструкції перед фіналом Чемпіонату Європи Євро-2012 у 2011 році на НСК «Олімпійський» було  проведено понад 150 футбольних матчів та 10 концертів українських та світових зірок.

Додамо, що кияни запустили флешмоб та пропонуютьУ Києві пропонують безкоштовне житло для футбольних фанів безкоштовне житло для футбольних фанів під час матчу фіналу Ліги Чемпіонів.