В інтернеті запустили онлайн-базу українських альбомів та гуртів

Čytaty latynkoju
В інтернеті запустили онлайн-базу українських альбомів та гуртів

Поки що база українських альбомів і гуртів працює у тестовому режимі. Основну сторінку зі свіжими компіляціями виконавців можна побачити за посиланням. База повністю модерується, але можна додавати власні альбоми, зауважують автори проекту.

Навіщо потрібна база українських виконавців

«Нам завжди не вистачало одного конкретного місця в інтернеті, де можна було би подивитися всі українські альбоми, які вийшли нещодавно. Наприклад, за останній місяць. Звісно, можна пошукати у блогах і ЗМІ, подивитися на сторінках окремих гуртів (як ми і робили увесь цей час), але це — незручно», — так пояснює команда LiRoom ідею свого проекту.

Як це працює

Альбоми у добірці розташовані за зворотньою хронологією: найсвіжіший альбом йде найпершим. Альбоми в Базу може додавати будь-хто, але їх поява на сайті буде модеруватися редакцією LiRoom. Проект має 2 основних розділи: Українські альбоми та Українські гурти. Щоби додати альбом, спочатку потрібно додати гурт у Базу.

В інтернеті запустили онлайн-базу українських альбомів та гуртівЩоб додати гурт, треба зайти на сторінку Додати гурт. Заявки щодо гуртів проходять попередню модерації редакції. Також можна сконтактувати з редакцією проекту безпосередньо за адресою [email protected]

Нагадаємо, раніше ми інформувалиВ Україні запускають найбільший онлайн-архів музичного фольклору про запуск в Україні найбільшого онлайн-архіву музичного фольклору.