Реклама

«Укрпошта» стала учасницею європейського конкурсу поштових марок

Čytaty latynkoju
«Укрпошта» стала учасницею європейського конкурсу поштових марок

Цього року члени Асоціації європейських державних поштових операторів «PostEurop» мали використати тему мостів для свого конкурсу. «Укрпошта» представила поштову марку з віадуком, що знаходиться у селі Плебанівка.

Як підтримати номінацію «Укрпошта» в загальному заліку

Проголосувати за українського національного поштового оператора та за українську марку можна на спеціальному сайті конкурсу за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми інформували«Укрпошта» створює автомобільні відділення для сіл про підготовку реформи відділень «Укрпошти» у сеоах. Для реформування порядку обслуговування мешканців сіл компанія планує зробити декілька змін, окрім закриття нерентабельних відділень та запуску автомобільних рейсів із доставлення кореспонденції. Листоноші більше не ходитимуть пішки. Замість значних піших проходів вони будуть пересуватися на захищеному 4х4 автомобілі. Внаслідок цих змін поштарі будуть працювати повний робочий день, на повну ставку та підвищену зарплату. При цьому, за словами представника національного поштового оператора, години присутності в селі не зменшаться, а подекуди і збільшаться: «Будемо доїжджати туди, де раніше не було пошти. Ми зможемо контролювати за допомогою GPS кожну машину та бачити статус кожного відправлення».

«Укрпошта» стала учасницею європейського конкурсу поштових марок

Марка, яку Україна представила на європейський конкурс