Львівська компанія шитиме сидіння для Mercedes

Čytaty latynkoju
Львівська компанія шитиме сидіння для Mercedes

Для цього компанія в квітні 2018 року підписала контракт з Mercedes на пошиття шкіряних чохлів для таких моделей як Mercedes-Maybach і Mercedes-Benz S-classe, які будуть у продажу на світових ринках у січні 2020 року.

Коли стартує виробництво

На підприємстві вже працює понад 3,8 тис співробітників у двох підрозділах: в м. Городок та с. Кожичі, поблизу Львова. Виробництво планують почати з 2019 року. «Бадер Україна» щодня буде шити 200 комплектів салонів до цих автомобілів.

Що відомо про компанію

«Бадер Україна» зареєстрована в Городку в 2006 році, є філією Bader GmbH – одного з найбільших світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегмента. Основний вид діяльності – виробництво шкіри та шкіряних виробів, їх переробка, виробництво шкіряних елементів, пошиття шкіряних сидінь для Audi і BMW. «Бадер Україна» в 2016 році отримала 532,7 млн ​​грн чистого доходу (на 60,7% більше, ніж роком раніше), і 21 млн грн чистого прибутку проти 6,6 млн грн збитку роком раніше.

Львівська компанія шитиме крісла для Mercedes

Додамо, що Львівщина багата на співпрацю із світовими компаніями. Так, китайський інвестор охоче зайшов Китайці побудують ТЕС на Львівщиніна Західну Україну та будує там масштабну сонячну станцію. Китайське підприємство Shandong Qingneng Power Co планує побудувати теплову електростанцію в місті Добромиль Старосамбірського району Львівської області.

За допомогою власного устаткування китайці перетворять залишки від обробки деревини «Укрлісхолдингу» в «зелену енергію». Представник китайського підприємства Ванг Ифенг повідомив, що інвесторам цікава співпраця на території Львівщини, оскільки тут можна використовувати ресурси від обробки деревини. Угода, за словами сторін, допоможе розвивати і виробничі потужності, і забезпечити енергією населення.