U.Ventures інвестував $1,15 млн у 3 українських стартапи

Čytaty latynkoju
U.Ventures інвестував $1,15 млн у 3 українських стартапи

Фонд u.ventures, заснований Western NIS Enterprise Fund, інвестував $1,15 млн у 3 українських стартапи: YouTeam, 3DLook та Pufetto.

«YouTeam, 3DLOOK та Pufetto є чудовими прикладами українських компаній та стартапів, котрі створюють революційні продукти та є конкурентоспроможними на міжнародному ринку. Ми з задоволенням інвестуємо в ці стартапи, та переконані, що вони мають величезний потенціал до лідерства у своїх сегментах не лише в Україні, але й у всьому світі», – зазначила Ярослава З. Джонсон, Президент та Головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund. На часі дізнатися більше про деталі щодо цих угод.

Що варто знати про ці українські стартапи

Стартап 3DLook, створений в 2016 році підприємцем з Одеси Вадимом Роговським (співзасновником Clickky), займається розробкою технології сканування і вимірювання людського тіла за допомогою двох фотографій зі смартфонів, використовуючи штучний інтелект, нейронні мережі і новітні технології 3D.

U.Ventures інвестував $1,15 млн у 3 українських стартапи

Відкритий у Львові в 2014 році проект YouTeam задуманий як платформа для аутстафінгу. Це — процедура винаймання технічного персоналу у компанії, що займаються розробкою програмного забезпечення. YouTeam створювався з амбітною метою стати «Booking.com для аутсорс індустрії» — єдиним ресурсом, де компанії можуть як отримати доступ до перевірених міжнародних спеціалістів і підрядників, так і керувати віддаленими командами розробки і співпрацювати з ними в захищеному середовищі.

U.Ventures інвестував $1,15 млн у 3 українських стартапи

Pufetto — один з лідерів на ринку електронної комерції в сегменті продажу меблів, котрий дозволяє клієнтам власноруч створювати дизайн своїх меблів (диванів, крісел, ліжок) на базі своєї онлайн-платформи з подальшою доставкою їх «до дверей» протягом 3-4 тижнів. Pufetto реалізує меблі не лише через онлайн-платформу, а й через шоу-руми в Україні та Німеччині.

U.Ventures інвестував $1,15 млн у 3 українських стартапи

Залучені інвестиції допоможуть стартапам розвивати свою продукцію, створювати нові робочі місця та завойовувати нові ринки, кажуть представники сторін. Попередньо фонд U.Ventures інвестував понад 2,3 мільйони доларів США у 6 компаній, які займають передові позиції у своїх сегментах не тільки в Україні але й в світі.

Що варто знати про інвесторів

За 23 роки успішної роботи в Україні та Молдові фонд Western NIS Enterprise Fund інвестував $172 млн у 127 компаній із приблизно 25 тис співробітників та зробив можливим залучення понад $1,5 млрд доларів в компанії України та Молдови. Це — перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом $150 млн, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). З 2015 року Фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму $35 млн, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство.

У свою чергу заснований Western NIS Enterprise Fund, фонд u.ventures інвестує в технологічні стартапи ранньої стадії, де фахівці світового рівня забезпечують своїм проектам глобальний потенціал до розвитку. Наша мета – підтримати місцевих підприємців, котрі зважилися на реалізацію вражаючих та масштабних задумів.

Нагадаємо, раніше ми публікували розмову із представникомАндрій Сорохан, U.Ventures: «IT-кластери мають формувати підприємці, а не штучні рішення» u.ventures щодо екосистеми стартапів та венчурного інвестування в Україні.