Apple випускатиме кредитні картки під власним брендом

Čytaty latynkoju
Apple випускатиме кредитні картки під власним брендом

Нова карта буде випускатися під брендом Apple Pay. Старт випуску намічений на початок 2019 року.

Які переваги нововведення від Apple 

Таким чином корпорація Apple замінить попереднього партнера Goldman Sachs по випуску карт – банк Barclays. Крім цього, Goldman Sachs відтепер буде пропонувати клієнтам компанії Apple кредити для здійснення покупок техніки iPhone та інших гаджетів. Зараз при оплаті покупцем покупок за допомогою гаманця на пристрої iPhone він отримує 0,15% від транзакції. Одне з джерел WSJ стверджує, що в рамках нової угоди з Goldman Sachs Apple зможе більш, ніж вдвічі збільшити цей показник. Співрозмовники уточнили, що поки Apple і Goldman Sachs обговорюють умови випуску карти. Раніше повідомлялося, що Apple і Goldman Sachs ведуть переговори про видачу кредитів на нові смартфони.

Apple випускатиме кредитні картки під власним брендом

Нагадаємо, що в Україні розпочне роботу? В Україні почне роботу платіжна система Apple Pay платіжна система Apple Pay. Сервіс дозволяє оплачувати покупки за допомогою смартфона Apple, до якого прив’язана банківська карта. Для цього досить піднести iPhone до терміналу, попередньо авторизувавшись в службі будь-яким із зручних способів (Touch ID, Face ID або пароль).

Cервіс Apple Pay з’явився на ринку раніше конкурентів. Він був запущений у Сполучених Штатах у жовтні 2014 року. З тих пір географія роботи сервісу значно розширилися. Наразі він працює вже в 27 країнах по всьому світу.