«Про це» і не лише — в Україні запускають перший онлайн-курс щодо сексу

Čytaty latynkoju
«Про це» і не лише — в Україні запускають перший онлайн-курс щодо сексу

Фонд Олени Пінчук представляє перший в Україні масовий онлайн-курс «Сексуальна освіта», що дає відповіді на найпопулярніші запитання підлітків про секс, розвіює найпоширеніші міфи та допоможе батькам розпочати із дітьми розмову щодо сексу. Ця ініціатива є продовженням багаторічної практики Фонду в напрямку профілактики ВІЛ, просування безпечного сексу та здорового способу життя.

Хто створив курс щодо сексу та викладатиме його

До розробки та створення курсу були залучені найкращі спеціалісти в сфері медицини та психології, а в зйомках відеолекцій взяли участь популярні телеведучі та лідери думок, повідомляють організатори незвичного курсу.

В якості лекторів можна побачити низку відомих людей — це телеведучі В’ячеслав Соломка, Кароліна Ашіон та Уляна Пчолкіна, шеф-редактор журналу «XXL» Дмитро Максютенко, акторка Карина Гаврилюк, психологиня Вікторія Любаревич-Торхова. Також до курсу доклали свої знання лікарка Тетяна Шевчук та психотерапевтка Ольга Семенова, тренер-консультант Валентин Бобруйко. Серед лекторів є й громадські активісти Яна Панфілова та Даня Столбунов, — і навіть директорка Фонду Олени Пінчук Ольга Руднєва.

Курс розглядає не лише фізіологічні та емоційні аспекти сексу – велику увагу приділено практичним питанням безпеки, взаємодії з однолітками та батьками. Окрім базових знань та навичок, автори підіймають найактуальніші теми, що продиктовані сьогоденням та майбутнім. Вони закликають не лише вивчати своє тіло та прислухатися до власних бажань і потреб, але й вчитися адекватно реагувати на різноманіття поглядів і вподобань інших людей, кажуть організатори.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як технології трансформувалиЛюбов та секс у добу технологій — як День Валентина став днем tech-індустрії наші уявлення про секс та чуттєві задоволення.