Український SMM-стартап виграв акселерацію у Сан-Франциско

Čytaty latynkoju
Український SMM-стартап виграв акселерацію у Сан-Франциско

Український стартап Publicfast пройшов в програму Startupbootcamp Scale San Francisco — 3S Landing Pad. Ця програма допомагає бізнесам запуститися у Сполучених Штатах та стати глобальними гравцями на ринку.

Що варто знати про акселерацію, яку здобуде стартап

Команда Publicfast опинилася в числі 14 переможців, яких відібрали з 450 заявок з 50 країн світу. Українці на 6 місяців переїдуть до Сан-Франциско. Там вони будуть навчатися у менторів Global Scaling Academy, а також отримають сервісів на понад $250 тис та $40 тис інвестицій.

Чим займається Publicfast

Український стартап позиціонує себе як платформа маркетингу впливу. По суті це — маркетплейс, на якому бренди можуть замовити рекламні кампанії через контент лідерів думок в різних соцмережах. За даними Publicfast, сьогодні у стартапа 850 клієнтів, на платформі зареєстровано понад 72 тис лідерів думок. Команда Publicfast працює вже четвертий рік і організувала понад 1,5 тис кампаній у соцмережах.

У команді Publicfast працює 9 осіб. На весь період акселерації в Global Scaling Academy переїде СЕО Віталій Малець, але періодично до нього будуть приєднуватися СOO Даша Самойленко і СТО Павло Галета.

Нагадаємо, раніше ми розповідалиУкраїнські інноваційні стартапи запрошують на європейську програму про європейську програму для українських стартапів у сфері інновацій.