FlyDubai планує відкрити нові рейси з українських аеропортів

Čytaty latynkoju
FlyDubai планує відкрити нові рейси з українських аеропортів

Зараз еміратська авіакомпанія літає з Києва двічі на день. Також вона має рейси з Одеси. Вони відбуваються чотири рази на тиждень.

В яких містах планують відкрити нові рейси

«Ми б дуже хотіли почати літати з Харкова і Дніпра. Розглядаємо і Запоріжжя. Однак в Дніпро зайти дуже важко, хоча там аеропорт не завантажений. Також запускаємо новий рейс з Кракова (Польща), дуже близько підійшли до Львова. Може, запустимо новий рейс і звідти. Але якщо це і станеться, то не раніше 2019 року», — поділився планами віце-президент компанії Джейхун Ефенді.

За словами Ефенді, частіше літати в Одесу лоукостер не планує, хоча спочатку такі наміри були. Очікували більшої кількості туристів з Дубая в Одесу, але цього не сталося.

— Можливо, перешкодою стала різниця менталітетів. Для порівняння — ми 2-3 рази на день літаємо в столицю Боснії Сараєво, хоча вона втричі менша за Одесу і там немає розвиненої інфраструктури. Мені здається, пасажири більше літають в Сараєво, тому що це — регіон з великим впливом ісламської культури

Джейхун Ефенді , віце-президент авіакомпанії flydubai

Після скасування віз в ОАЕ у 2017 році пасажиропотік виріс на 20%, зазначив Ефенді. При цьому 70% пасажирів летять в Дубай, інші 30% — транзитні пасажири, які летять далі на Мальдіви, Маврикій та до Сингапуру.

Нагадаємо, що раніше ми писалиІталійський лоукостер відкриває нові рейси з України про те, що італійська бюджетна авіакомпанія Ernest Airlines з 22 червня 2018 року відкриває нові напрямки. Літаки рушатимуть з аеропорту «Київ» до Болоньї, з аеропорту «Львів» – до Рима та Мілана.