У Києві встановили «розумне» дерево із зарядками для телефонів

Čytaty latynkoju
У Києві встановили «розумне» дерево із зарядками для телефонів

Головною ідеєю столичної новинки є презентація відділення альтернативних джерел енергії, що надають різноманітні безкоштовні послуги відвідувачам за рахунок автономного комплекту сонячних панелей, розміщених на конструкію, схожу на дерево.

Що відомо про smart-дерево

Smart-дерево буде працювати цілодобово nf без вихідних. З його допомогою можна буде заряджати гаджети або гіроскутери, користуватися безкоштовним Wi-Fi або просто слухати музику зі свого телефону через гучномовці. Поки що це пілотний проект, який буде тестуватися протягом місяця. Втім розробники обіцяють  розвивати інфраструктуру smart-дерев у Києві найближчим часом.

Нагадаємо, що столичні дороги обладнують Столичні дороги обладнали розумними камерами відеоспостереження«розумними» камерами відеоспостереження. Вони  можуть керувати світлофором в автоматичному режимі, щоб не створювалися пробки на дорогах. Столичні шляхи тепер стануть безпечнішими. Мета співробітників комунального підприємства – встановити по 4 камери на кожному перехресті.  Правоохоронці сподіваються, що розумні камери допоможуть визначати винуватців аварій і боротися зі злочинністю.

Між іншим, усі в’їзди до Києва також планують обладнатиВ’їзди до Києва хочуть обладнати «розумними» камерами «розумними» камерами із міркувань, найперше, безпеки. На обладнання дороги «розумними» камерами відеонагляду планується виділити 15 млн грн. Планується встановити камери відеонагляду, які могли б керувати світлофорами в залежності від дорожньої ситуації. Таке технологічне рішення, на думку спеціалістів, має допомогти в уникненню заторів. Нагадаємо також, що місто закупилоВ Києві дрони слідкуватимуть за громадським порядком 3 дрони, що будуть літати під час громадських заходів. Вся інформація у випадку надзвичайної ситуації буде надходити не лише з камер відеонагляду, які встановлені у місті, але й з дронів.