Українські інноваційні стартапи запрошують на європейську програму

Čytaty latynkoju
Українські інноваційні стартапи запрошують на європейську програму

Онлайн-платформа Vestbee знайомить світових бізнес-янголів, фонди та корпорації з підприємцями-початківцями, які мають цікаві проекти. Спільно з CEE Business Angels Network платформа запрошує інноваційні стартапи з усієї Європи взяти участь у CEE Startup Challenge.

Які стартапи можуть взяти участь у програмі

Програма розрахована на інноваційні рішення у 8 категоріях:

  • Промисловість 4.0
  • Фінтех
  • Розумні міста та будинки
  • Big Data та аналітика
  • Енергетика та чисті технології
  • Бізнес та Інформаційно-комунікаційні технології
  • Біомедицина
  • Спосіб життя

CEE Startup Challenge проходитиме в онлайні:

Єва Хроновська

«Світові та регіональні стартап-екосистеми вибухають. Неможливо наздогнати всі події та конкурси, тому ми вирішили провести наш Challenge в електронному форматі. Так, всі зекономлять час та гроші, а також отримають чудові можливості та контакти, навіть не залишаючи офіс», — підкреслює Єва Хроновська, президент CEE Business Angels Network та засновник Vestbee.

Що програма дасть учасникам

Переможці отримають широкий доступ до глобальних інвесторів, корпорацій та медіа-партнерів. Програма також надасть їм підтримку у розвитку бізнесу з боку керівників високого рівня (серед іншого, з Кремнієвої долини) та безкоштовні квитки на провідні регіональні заходи. Команда-переможець також отримає пакет призів вартістю €50 тис.

Повний перелік переваг буде оголошено найближчим часом у соцмережах та на сайті змагання.

Всі охочі стартапи можуть зареєструватися на програму за посиланням до 21 травня.

До слова, український стартап для офісу провів успішну кампанію на Kickstarter. Стартап Stealtho запустив краудфандингову кампанію своєї першої розробки — інноваційних коліщат для офісних стільців. Всього за 2 дні проекту вдалосяУкраїнський стартап для офісу провів успішну кампанію на Kickstarter зібрати необхідну суму і навіть із надлишком.