У Socar розповіли, як зріс попит на зарядні станції з початку 2018 року

Čytaty latynkoju
У Socar розповіли, як зріс попит на зарядні станції з початку 2018 року

Всього з січня по березень 2018 року під час першого етапу установки швидких станцій Fast Charger на Socar, тільки в Києві на трьох АЗК пройшло понад 3 300 сесій підзарядки автомобілів.

Як обладнані станції 

АЗК SOCAR обладнані виключно станціями Fast Charger потужністю від 22 до 50 кВт, які забезпечують зарядку літій-іонної батареї до 80% за 30 хвилин. Сьогодні електрокари на українському ринку в середньому розраховані на меншу потужність – 10 кВт. Попри це, в SOCAR прийняли стратегічне рішення про розміщення надпотужних станцій, щоб у майбутньому відповідати більш високим вимогам сучасних електромобілів.

Нагадаємо, що Mitsubishi почала встановлюватиMitsubishi почала встановлювати зарядні станції в Україні зарядні станції в Україні. Перед виходом на ринок моделі Outlander PHEV в Україні компанія внесла свій вклад в розвиток зарядної інфраструктури, щоб зробити повсякденне використання своїх автомобілів зручним і екологічним. Зарядні станції швидкої зарядки ABB виробництва Нідерландів будуть включати в себе дистанційний моніторинг процесу зарядки, а також виявлення та усунення несправностей.

Зарядки ABB’s Terra 53 CJ сумісні з усіма електричними транспортними засобами з типами зарядних пристроїв CHAdeMO, а стандартний час зарядки складає 15-25 хвилин, в залежності від характеристики автомобіля. Зарядні станції мають роз’єми: C – Combo, J – CHAdeMO (Mode 4), T – Type 2 Mode 3. Вони ідеально підходять для використання широким колом автомобілістів. Вони мають потужність 50 кВт і придатні для роботи в екстремальних погодних умовах від -350 ° C до + 500 ° C.