Deezer «заговорив» українською та знизив тарифи для меломанів

Čytaty latynkoju
Deezer «заговорив» українською та знизив тарифи для меломанів

Займатися українським напрямком Deezer буде музичний редактор Сергій Кейн. Він є також головним редактором видання Comma.com.ua. Раніше у Deezer не було свого представника для українців, тому локальних списків відтворення музики було менше і оновлювалися вони рідше.

Які вигідні пропозиції отримують українці від Deezer 

Для українців Deezer запускає спеціальні тарифи, які майже в два рази дешевші цін на сервіс по всьому світу. Підписка на Premium +, який відкриває весь спектр можливостей Deezer, по всьому світу коштує €7 в місяць, але для українців компанія запустила спеціальний тариф – €3,99 (близько 130 грн) на місяць. Перші 30 днів – безкоштовно. Пакет Deezer Family, який об’єднує в одному акаунті до 6 членів родини, в Україні буде коштувати €5,99 (близько 190 грн). При цьому ціна для всього іншого світу складає €15. Подорожчання для України не планується. Цей крок не є сезонною акцією, наголошують в компанії.

З листопада 2017 року в бібліотеці сервісу вже є 4 великих українських списки композицій, які регулярно оновлюються: «Нова музика», «Хіти зараз», «Український рок», «Українське інді». Незабаром також з’явиться «Важка музика в Україні», «Українська електроніка» та авторські плейлисти від українських артистів.

Нагадаємо, що «Суспільне» запустило проект«Суспільне» запустило проект «UA: Класична музика» «UA: Класична музика», який містить 125 аудіозаписів відомих композиторів з фонду мовника. Композиції безкоштовно доступні онлайн. Всі композиції записані у різні роки різними виконавцями та оцифровані в єдину базу-проект. Для зручності, поруч із кожним треком доступна інформація з деталями про оркестр або музиканта.