Український стартап на Kickstarter зібрав $60 тис за добу

Čytaty latynkoju
Український стартап на Kickstarter зібрав $60 тис за добу

У компанії відзначають, що відмінна риса пристроїв Feel VR – надчутливість та помірна ціна. Кермо підключене безпосередньо до двигуна з високим обертовим моментом. Завдяки цьому значно збільшується його швидкість, точність і чуйність. Також серед особливостей – необмежений кут вивороту. Будь-який кут можна задати в налаштуваннях. Саме за такий стартап зібрали $60 тис за добу.

Скільки коштує перший комплект

В Feel VR відзначають: технології, які використовує стартап, застосовують в професійних цілях. Вартість такого обладнання сягає кількох тисяч доларів. Команда ж підкреслює, що їх рішення в кілька разів дешевше. Першим покупцям комплект з педалей і керма обійдеться в $549. Feel VR планує почати поставки комплектів в листопаді цього року. Команда зазначає, що їх продукт розрахований як на геймерів, так і на професійних гонщиків.

Нагадаємо, що українці вивелиУкраїнці вивели на Kickstarter високоточний 3D-сканер на Kickstarter високоточний 3D-сканер. Сканер D3Ds дозволяє сканувати з точністю до 0,050 мм завглибшки, 0,010 мм заввишки та 0,005 мм завширшки. Це стало можливим завдяки рухомій будові ґаджета. D3Ds також має 5 ступенів свободи руху, аби отримати доступ до будь-якої частини моделі. Після сканування власник отримає набір .xyz файлів, в яких містяться координати точок і вектор. У файлах із розширенням .png сканер зберігає знімки високої якості, а файл проекту – в .mlp для відкриття в MeshLab. Вартість базової моделі складає $1500. Всього компанія планує зібрати $25 тис. Примітно, що промо-відео команди закінчується картою України з Кубанню і Ростовом в її складі.